Gastro technika AAA Gastro - Považská Bystrica

AAA Gastro

Za kvalitu služieb ručíme.

Sme rodinná firma AAA Gastro. Usilujeme sa o vytváranie dlhodobej spolupráce so zákazníkmi s dôrazom na čestné a férové jednanie oboch strán.

Za kvalitu ručíme našimi menami. Samotné meno konkrétneho človeka či rodiny je garanciou vysokej kvality služieb. V našom prípade ide o mená najbližšej rodiny a kolegov, ktorí po viac ako dekáde spolupráce uzatvárajú kruh rodinnej firmy.

Predajňa gastro techniky AAA Gastro
Pomáhame zákazníkom z oblasti :

Riešenia šité na mieru.

Viac ako 15 rokov skúseností.

Zameriavame sa na kompletnú realizáciu profesionálnych kuchýň. Viac ako 15 ročné skúsenosti pretavujeme do poradenstva pri navrhovaní nových kuchýň či ich rekonštrukciách. Vďaka skúsenostiam a spätnej väzby od zákazníkov vytvárame riešenia šité na mieru. 

Pri realizáciách gastro prevádzok dbáme na efektivitu a logiku nadväzujúcich činností v procese varenia, nakoľko ergonomické riešenie kuchyne má veľký vplyv pri dennej rutine. 

Pretože každý zbytočný krok  na viac sa počíta.

Úspešný zákazník

je naša najlepšia referencia.

Snažíme sa našim zákazníkom pomáhať. Prinášme aktuálne a moderné technológie, ktoré šetria čas, zvyšujú efetktivitu a znižujú náklady. Vďaka vlastnému gastroštúdiu, ktoré je vybavené najmodernejšími konvektomatmi a produktmi značky RATIONAL, poskytujeme zákazníkom nadštandardné služby. V gastroštúdiu predvádzame výrobky naším zákazníkom a taktiež organizujeme vzdelávacie akcie pre kuchárov RATIONAL Academy.

Gastroštúdio AAA Gastro - multifunkčná kuchyňa
Zlatý partner spoločnosti RATIONAL - AAA Gastro

Zlatý partner

spoločnosti RATIONAL.

Máte záujem o produkty a služby spoločnosti RATIONAL ? U nás v AAA Gastro ste na správnom mieste. Špecializujeme sa na predaj a servis výrobkov RATIONAL už 10 rokov. Za našu kvalitu poskytovaných služieb sme získali historicky z prvých partnerov na Slovensku ocenenie zlatý dealer spoločnosti RATIONAL.

Kuchárska podpora -rational-aaagastro
Poradenstvo v oblasti profesionálnych kuchýň
Projekcia profesionálnych kuchýň rational
rational servis pictogram
Predvádzacie zariadenia -rational pictogram
Multifunkčné kuchyne 21.

ZASTUPUJEME PRÉMIOVÉ ZNAČKY NA TRHU

Pre unikátne riešenia.