Servis gastrozariadení.

Spoľahlivý partner nie len pri predaji.

Flexibilita, rýchlosť, profesionalita

Pri poruchách sú Vám k dispozícii servisní technici AAA Gastro. Dbáme na vysokú odbornosť kolegov, ktorí sa neustále vzdelávajú a absolvujú odborné školenia. 

Vlastný sklad náhradných dielov zvyšuje flexibilitu a rýchlosť nášho gastro servisu.

Špecializujeme sa prevažne na značky, na ktoré máme skladom náhradné diely, prípadne ich rýchlu dostupnosť – RATIONAL, GastroHaal, RedFox, Alba Hořovice, Lotus, Unox, RM Gastro…

Poskytujeme gastro servis zákazníkom z oblasti :
Montáž profesionálnej gastro techniky - AAA Gastro

Záručný servis,

pozáručný servis.

Zameriavame sa na dlhodobé obchodné vzťahy a  poskytujeme na svoje produkty a služby záručný a pozáručný servis. Snažíme sa našim zákazníkom vyberať kvalitné produkty, ktoré poznáme, máme overené s dostupnosťou náhradných dielov.

Niektoré gastro firmy sa zameriavajú na jednorazový predaj, a tak sa na trhu nachádza množstvo lacných a nekvalitných výrobkov bez následnej servisnej podpory. 

Záručná doba a kvalitný servis sú rozhodujúce faktory pri nákupe gastrozariadení, ktoré sú denne v prevádzke. Internetových predajcov je množstvo, no už kvalitného gastro servisu je ako šafránu.

Nečakajte na poruchu.

Ušetríte čas aj peniaze.

Cieľom pravidelných profilaktických prehliadok je predĺžiť životnosť, úplnú funkčnosť, bezpečnosť, výkon gastrozariadenia,  a ušetriť peniaze. Štandardne sa vykonávajú raz ročne.

V rámci profilaktických prehliadok je možné dodanie spotrebnej chémie ako sú tablety do konvektomatov RATIONAL alebo umývacej a oplachovej chémie do umývačiek riadu bez prepravných nákladov.

Ročná revízna kontrola nie je servisná údržba

Konvektomat RATIONAL - profesionálny gastro servis
Konvektomat RATIONAL - starostlivosť o tesnenie

Prevencia ušetrí nemalé náklady na servis.

Najčastejšie úkony, ktorým sa venujeme v rámci profilaktických prehliadok : tesniace bloky komory konvektomatu, zavápnenie bojlerov, kontrola olejovej náplne v prevodových častiach robotov,  kontrola plynových súčastí, kontrola správneho dávkovania chémie v umývačkách riadu…

Pokiaľ sú zariadenia dlhodobo zanedbávané, často krát nie je možné vykonať servis u zákazníka. Dielenská oprava sa tak zbytočne navyšuje o prepravné náklady. 

Aj staršie zariadenia so značne opotrebovanými súčasťami je možné dostať do pôvodnej funkčnosti vďaka generálnej oprave.