Projekty profesionálnej kuchyne- AAA Gastro

Projekcia gastro prevádzok

Od myšlienky po profesionálnu kuchyňu

Projektom to všetko len začína

Každá prevádzka má špecifický spôsob prípravy jedál a teda aj konkrétne požiadavky. Iné technológie potrebuje á la cartová reštaurácia, iné závodné stravovanie či caterignová spoločnosť.

Pokiaľ si vyberiete spoluprácu s nami, vieme Vám v rámci poradenstva doporučiť najvhodnejšie technológie, rozmiestnenie či spôsob práce a všetko to zapracovať do funkčného projektu.

Zaoberáme sa projektovaním :
Projektovanie profesionálnych kuchýň - AAA Gastro

Projekt profesionálnej kuchyne

Zameriavame sa na návrh a kompletnú realizáciu profesionálnych kuchýň. Viac ako 15 ročné skúsenosti pretavujeme do poradenstva pri navrhovaní nových kuchýň či ich rekonštrukciách. Vďaka skúsenostiam a spätnej väzby od zákazníkov vytvárame riešenia šité na mieru. 

Pri realizáciách gastro prevádzok dbáme na efektivitu a logiku nadväzujúcich činností v procese varenia, nakoľko ergonomické riešenie kuchyne má veľký vplyv pri dennej rutine povinností. 

Pretože každý zbytočný krok  na viac sa počíta.

Nerezový nábytok

na mieru podľa vašich požiadaviek

V profesionálnych kuchyniach býva často problém s priestorom, a práve preto je dôležité využiť efektívne každý centimeter .

Ponúkame zákazníkom riešenia na mieru, ktoré im uľahčia prácu pri každodennej rutine. 

Z nerezového nábytku vieme vyrobiť na mieru pracovné stoly, umývacie linky k umývačkám riadu, digestory, podstavby, drezy, police, príborníky a mnoho ďalšieho, čo je súčasťou fungujúcej kuchyne.

Nerezový nábytok do kuchyne na mieru
Projekcia profesionálnej vzduchotechniky - AAA Gastro

Projekcia vzduchotechniky

Našim cieľom je navrhnúť funkčné a efektívne odsávanie s prihliadnutím na potreby jednotlivých gastrozariadení generujúcich množstvo pár a airosolov.

Nakoľko realizácia vzduchotechniky vie byť významná položka v rozpočte zákazníka, dbáme na detaily od návrhu po realizáciu. Správne zvolená a namontovaná vzduchotechnika slúži zákaznikovi roky a spríjemňuje prácu v kuchynskom prostredí.

 

Gastroštúdio s konvektomatom a multifunkčnou panvicou RATIONAL
Profesionálny nerezový digestor - montáž