HOBART- Premax AUP

Umývačky bieleho riadu bez potreby predumývania

PERMANENT - CLEAN

Odstraňovanie nečistôt

Dôkladné ručné sprchovanie riadu tlakovou sprchou stojí čas, ale u bežných umývačiek je nevyhnutné. S revolučným odstraňovaním nečistôt PERMANENT CLEAN  si môžete tento pracovný krok ušetriť – taniere je možné uložiť do košov priamo bez predumývania.

PRETOŽE :  Všetky zbytky jedla sú okamžite odčerpané zo stroja pomocou filtračného systému. To znižuje každodenné prevádzkové náklady, predlžuje životnosť umývačky a šetrí životné prostredie.

aaa-gastro-umyvacka-hobart-aup
aaa-gastro-hobart-AUP-senso-activ

Znížená spotreba nákladov

Ušetrite náklady za vodu, energie a chémiu.

Ako toho dosiahnúť  ? Úplne jednoducho ! Filtrovanie zbytkov jedla zabraňuje, aby sa do umývačky dostali jemné a hrubé nečistoty, a tým znečistili umývací roztok.

V dôsledku toho nie je umývaciu nádrž nutné neustále vypúšťať a plniť čerstvou vodou. Namiesto toho sa stroj v prípade potreby automaticky sám regeneruje. Preto už nie je výmena vody počasť umývacej zmeny nutná.

ZNAČNÁ EKONOMICKÁ EFEKTÍVNOSŤ

REKUPERÁCIA TEPLA Z ODPADOVEJ VODY

Inteligentné využitie odpadovej vody

Energia odpadovej vody o teplote 60 °C sa využíva k ohrevu čistej vody. Systém fungovania : horúca odpadová voda je vedená popri studenej čistej vstupnej vode. Tým dochádza k ohrevu čistej vody až na 40 °C pred tým, ako sa v boilery ohrieva na požadovanú teplotu pre oplachovanie. 

Úspora dosiahnutá rôznymi rekuperačnými systémami

Hobart rekuperácia z odpadovej vody

TEPELNÁ A HLUKOVÁ IZOLÁCIA

Uchovajte teplo v zariadení

Umývačka riadu Hobart AUP

Taktiež počas prevádzky zostáva zostatkové teplo zadržané v systéme. Oplachovacia voda sa na 15 mm hrubých izolovaných stenách plášťa neochladí. Toto zvyšuje využitie tepla a šetrí tým energiu.

V krátkom videu môžete vidieť ako pracujú inteligentné systémy umývačky HOBART Premax AUP, ktoré významne šetria prevádzkové náklady.

Vypočítame vám koľko vody, energie a času vaša prevádzka ušetrí.