granuldisk-umyvačky-granulkové-portfolio

Granuldisk®

Expert na umývanie čierneho riadu.

GRANULDISK je švédska spoločnosť, ktorá je svetovou jednotkou v odvetví umývania čierneho riadu a gastronádob. Prináša inovatívnu technológiu v procese umývania silno znečisteného kuchynského riadu. Jedná sa o výrobcu špičkového vybavenia pre profesionálne gastronomické prevádzky.

Umývanie prevádzkových nádob s umývačkami GRANULDISK je jednoduchšie, rýchlejšie, ekonomickejšie a hlavne účinnejšie.

Umývací systém GRANULDISK Vám ušetrí :

Granuldisk®

Expert na umývanie čierneho riadu.

GRANULDISK je švédska spoločnosť, ktorá je svetovou jednotkou v odvetví umývania čierneho riadu a gastronádob. Prináša inovatívnu technológiu v procese umývania silno znečisteného kuchynského riadu. Jedná sa o výrobcu špičkového vybavenia pre profesionálne gastronomické prevádzky.

Umývanie prevádzkových nádob s umývačkami GRANULDISK je jednoduchšie, rýchlejšie, ekonomickejšie a hlavne účinnejšie.

Umývací systém GRANULDISK Vám ušetrí :

Vysoká kapacita

a flexibilita na malej ploche.

Granuldisk - vysoká kapacita umývačky

Granule TechnologyTM je ekologickou altrernatívou tradičných metód umývania riadu, pretože využíva mechanickú čiastiacu silu PowerGranules® spojenú s vysokotlakou vodou namiesto jednoduchej vody nasýtenej chemikáliami. Je tak účinná, že dokáže eliminovať i také nutné kroky ako sú odmáčanie a predumývanie, a používa k umývaniu kuchynského riadu oveľa menej vody čo vedie k podstatnému zníženiu spotreby vody, energie a chemikálií. Jedno balenie PowerGranules® vydrží dostatočne dlho aby ste umyli 20 000 gastronádob GN 1/1.

vysoka_kapacita_granulovej_umyvacky_granuldisk
granuldisk-uspora-vody-granulovych-umyvaciek

Úspora vody

viac ako 53 %

Granuldisk - úspora vody

S umývačkami GRANULDISK úplne odpadá nutnosť nádoby predumývať, čo vedie k úsporám vody a prináša zlepšenie pracovných podmienok. Vďaka granulovej umývacej technológii ste schopný maximálne zefektívniť umývanie riadu. Riad bude hygienický a dočista umytý už za 2 minúty.

Úspora času

bez potreby predumývania.

Granuldisk - úspora času

Rýchlosť umývania riadu s granulami je neporovnateľná s rýchlosťou obyčajných umývačiek riadu využívajúce len vodný prúd, umývačiek s chemickým namáčaním a samozrejme, s rýchlosťou ručného umývania čierneho riadu. Keď necháme spoločne pracovať otryskávacie granule PowerGranules® a vysokotlakú vodu, špinavé pekáče a grilovacie dosky môžu byť umyté do 2 minút. Pričom nie je potreba predumývania a odmáčania. Odstránime z nádob len veľké zbytky jedla a naložíme ich do umývačky Granuldisk.

uspora-času-s-umyvačkou-granuldisk
umyvanie-čierneho-riadu-granulkami-granuldisk

Úspora chémie

vďaka sile granulí

Granuldisk - úspora umývacej chémie

Sila otryskávania v kombinácií s vysokými teplotami a tlakom vody dokáže hygienicky umyť riad do čista v priebehu niekoľkých minút s nižšou spotrebou vody, energie a umývacích prostriedkov až o   90 % ako u ktorejkoľvek inej metódy umývania riadu.

GRANULDISK - Smart

GRANULDISK - Flexi

Videoknižnica GRANULDISK

Viac informácií o využití granulových umývačiek a ich príslušenstva nájdene v našej videoknižnici.

GRANULDISK - Maxi

GRANULDISK - Combi

granulova-umyvačka-riadu-granuldisk-maxi

Granule Maxi

Granuldisk Maxi je spredu plnená granulová umývačka čierneho riadu, ktorá je vhodná pre prevádzky od 400 do 3 000 jedál denne. Je dostupná v troch rôznych edíciách: Compact, Flow a FreeFlow. Každá edícia sa dodáva so starostlivo vybraným štandardným príslušenstvom a môže byť ďalej prispôsobená vašim potrebám pridaním inteligentného príslušenstva. 

granulová-umývačka-riadu-granuldisk-smart

Granule Smart

Granuldisk Smart je spredu plnená granulová umývačka čierneho riadu, ktorá je vhodná pre prevádzky od 400 do 1 500 jedál denne. Na svoju veľkosť má vysoký výkon a zmestí sa do menej ako 1 m2. Dostupné v dvoch edíciách – každá je dodávaná s vybraným balíkom príslušenstva a môže byť ďalej prispôsobená vašim potrebám, pridaním rôzneho inteligentného príslušenstva. ktoré zvýšia kapacitu. 

granulova-umyvačka-riadu-granuldisk-flexi

Granule Flexi

Granule Flexi je spredu plnená granulová umývačka čierneho riadu, ktorá je vhodná pre prevádzky v rozsahu 200 až 500 jedál denne a vyniká flexibilitou umývaného riadu. Je k dispozícii v dvoch rôznych edíciách. Každá edícia sa dodáva so starostlivo vybraným štandardným príslušenstvom a môže byť ďalej prispôsobená vašim potrebám pridaním ďalšieho inteligentného príslušenstva. .

granulova-umyvačka-riadu-granuldisk-gastro

Granule Gastro

Granuldisk Gastro je vysokovýkonná priechodná granulová umývačka čierneho riadu, ktorá vyhovuje prevádzkam založeným na GN v rozsahu od 200 do 1 000 jedál denne. Dodáva sa so starostlivým výberom štandardného príslušenstva prispôsobeného na radu GN.Ak chcete prispôsobiť riešenie svojim potrebám, jednoducho pridajte ďalšie inteligentné príslušenstvo a zvýšite kapacitu.

granulova-umyvačka-riadu-granuldisk-combi_

Granule Combi

Granuldisk Combi je granulová priechodná umývačka čierneho a bieleho riadu, ktorá sa hodí do kuchýň, kde sa pripravuje a podáva 150 až 1 000 jedál denne. Efektívne kombinuje ocenenú technológiu granulí s technológiou bežného umývania riadu s automatickou detekciou koša a výberom programu. Dostupné v dvoch edíciách – navrhnuté tak, aby boli vybavené vstupným a výstupným stolom.

Granule Smart +

Granuldisk Smart+ je model s predným plnením, ktorý je vhodný pre prevádzky v rozsahu od 400 do 1 500 jedál denne. Efektívne kombinuje technológiu granulí s technológiou bežného umývania riadu s automatickou detekciou koša a výberom programu. Perfektne sa hodí do kuchýň so širokou škálou umývacieho riadu. Použitie ako samostatné riešenie alebo ako systém s viacerými košmi a vozíkmi.

umyvačka-riadu-granuldisk-x2-lean-wash-center

X2 Lean Wash Center

X2  sa líši od ostatných produktov Granuldisk, pretože funguje iba na vode. X2 sa hodí do kuchýň, s kapacitou až 240 jedál denne.Umyje všetky špinavé riady od prípravy, varenia a podávania v jednom štíhlom riešení. Vďaka inteligentnému dizajnu a systému dvojitého umývania vám umožňuje bez námahy striedať bežné umývanie riadu s umývaním hrncov – s minimálnou potrebou predumývania a drhnutia.